Agjencia Zhurnal.mk.

Kungull i pjekur

Kungulli është një produkt që ndihmon që ju të keni një lëkurë të shëndetshme.

Kungulli është tejet i shijshëm e po ashtu edhe përmban në sasi të shumtë përfitime që do të i transmetojë tek ju posa ta konsumonit.

Nëse kungullin e tundni duke e kombinuar me qumësht dhe një përzierje melmesash, është një mënyrë e përsosur për të sjellë shkëlqimin e lëkurës tuaj.

Kungulli përmban shumë vitaminë B12, magnez dhe gjithashtu ka përmbajtje të hekurit dhe proteina të cilat sjellin rregullimin emocional në raste stresi.

Related posts

Supë me kocka: Për shkak të një gabimi, vitaminat dhe mineralet humbasin

D V

Topa djathi me Sallam

D V

Omëletë sipas recetës së shefit më të famshëm kanë një shije të papërshkrueshme!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy