Agjencia Zhurnal.mk.

“Kung-Fu”, Zabërgja improvizon Ibrahimovicin ndaj Flamurtarit (VIDEO)

Dior Zabërgja ka vulusor fitore e Vushtrrisë në udhëtim ndaj Flamurtarit prej 0:1, shkruan Sheshi.info

26-vjeçari përveç që i dha tre pikë të vlefshme skuadrës së tij, ku tani renditet në pozitën e dytë me 18 pikë, por e veçantë e kësaj ishte mënyra se si shënoj golin.

Mesfushori shënoj golin e vetëm dhe të fitores, derisa mënyra se si shënoj ngjason me atë të Ibrahimovic ndaj Marsielle sa ishte pjesë e PSG-së gjatë vitit 2012.

Ibrahimovic gjatë pjesës sa ishte e PSG-së kishte realizuar një gol të pabesueshëm ndaj Marsielle, e cila ishte në në stilin “kung fu” derisa ndeshja ishte mbyllur 2:2.

Related posts

UNHCR donoi kompjuterë për policinë kufitare

Z.H

Mariçiqi nga Brukseli: Kemi kapacitet dhe motivim që t’i arrijmë standardet e nevojshme

Z.H

Studentët nesër protestojnë para Kuvendit

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More