Agjencia Zhurnal.mk.

Kujt i thotë “A ke zemër” Nimi në projektin e ri?

Një këngë e bukur e lehtë si për fundverë është publikuar vetëm pak ditë më parë nga këngëtari kosovar Nimi. Ky projekt është më tekst dhe muzikë nga Nurteel derisa producent ekzekutiv i projektit është Labinot Nuraj. Nimi vjen me këngën “A ke zemër”, projekt që nuk dihet se kujt ia ka kushtuar por që i këndon dashurisë dhe se ky është një tjetër hit i ri në karierën e tij dhe një këngë e bukur e cila po dëgjohet që në momentet e para të publikimit.

Related posts

Kylie Jenner zbulon se mban foton e partnerit Timothee Chalamet në ekranin e telefonit të saj

D V

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

D V

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!