Agjencia Zhurnal.mk.

Kujdes: Burrat nuk janë të emocionuar me këtë tip gruaje

Ka lloje femrash që meshkujt i anashkalojnë në një hark të gjerë

 

Përveç dukjes fizike, që është vendimtare në takimin e parë, janë shumë të rëndësishëm edhe temperamenti edhe personaliteti i një personi, në mënyrë që marrëdhënia të zhvillohet në drejtimin e duhur.

Kur bëhet fjalë për meshkujt, ka disa lloje femrash nga të cilat ata do të ikin, pavarësisht dukjes së tyre fizike, transmeton Telegrafi.

Llafazane

Femrat që ankohen vazhdimisht dhe që kanë gjithmonë një koment negativ, nuk mund t’i joshin meshkujt. Nuk është keq të ankoheni herë pas here, por nëse përgojoni për të gjithë të tjerët, shumë shpejt do të ndaloni së qeni joshëse për një mashkull.

Të preokupuara me mbipeshën

Nëse gratë janë mbipeshë dhe numërojnë pothuajse çdo kalori, kjo mund të jetë një problem, sepse tema të tilla i lodhin burrat dhe më pas ata humbasin tërësisht interesin për atë grua.

Unë dhe vetëm unë

Burrat gjithashtu nuk i pëlqejnë gratë që vazhdimisht flasin për punët e tyre, shefat, kolegët dhe gjëra të tilla. Një burrë dëshiron të dijë se cilat janë interesat e një gruaje, por brenda kufijve normalë.

Ato që dinë se çfarë është më e mira

Ka gra që mendojnë se duhet të ndajnë këshillat e jetës me të gjithë. Atyre u pëlqen të “t’i fusin hundët” në problemet e të gjithëve dhe t’i zgjidhin ato probleme. Thjesht u bëhet shprehi dhe gra të tilla bëjnë të njëjtën gjë me burrat.

Related posts

Zbulimi i madh: Njerëzit do të jetojnë deri në 150 vite

Lea Muslija

Fati yt/ Horoskopi për ditën e enjte, 24 mars 2022

D V

Harrojini për pak ëndrrat dhe bëhuni realist/ Parashikimi i Horoskopit për sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More