Agjencia Zhurnal.mk.

Kthimi legjendar i Four: Renault prezanton konceptin Air4

Premiera e kësaj veture do të zhvillohet qysh në këtë muaj.

 

Me rastin e premierës së planifikuar për 26 nëntor, Renault tashmë ka lansuar një video njoftimi.

Aty megjithatë nuk mund të shihet shumë, përveç skicave të njohura me drita LED.

Është e sigurt që videoja e shpallur zbuloi konsistencën e dizajnit me origjinalin, si dhe se vetura elektrike është një punë e kryer.

Deri më tani, konceptet për R4 kanë qenë shumë interesante, kështu që pse të mos jetë edhe ky? 

Related posts

Pse duhet ta përdorni ajrin e kondicionuar në veturë edhe gjatë dimrit?

D V

Bentley në përqafimin e fortë të Audi

D V

Tesla po kërkon 16,000 dollarë për riparime, të cilat kushtojnë vetëm 700 dollarë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More