Agjencia Zhurnal.mk.

KSHZ: Votuan 10.563 persona, procesi pa probleme

Shkup, 16 tetor – Maqedonia e Veriut është në heshtje zgjedhore, ndërsa nesër votojnë për zgjedhjet lokale. Sot kanë patur mundësinë të votojnë të burgosurit, të sëmurët dhe personat në izolim.

 

Komisioni Shtetëror Zgjedhor theksoi se gjithsej kanë votuar 10,653 persona dhe se procesi i votimit është zhvilluar pa probleme.

Related posts

Regjistrohen 454 raste të reja me Kovid-19, nëntë të vdekur dhe 308 pacientë të shëruar

D V

Mickoski: LSDM-së i nevojitet ndryshim rrënjësor, Alternativa ka dy opsione për të ardhmen e saj

Z H

Republika e Maqedonisë së Veriut është pranuar si anëtare e plotë e Aleancës Ndërkombëtare për Përkujtimin e Holokaustit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More