Agjencia Zhurnal.mk.

KSHZ: Dalja deri në orën 18:30 është 48.88%

Shkup, 31 tetor – Kryetari i Komisionit Shtetëror Zgjedhor tha se votimi është mbyllur, ndërsa kanë mbetur disa vendvotime në territorin e shtetit për tu votuar ku ka pasur probleme.
Dalja deri në orën 18:30 ka qenë 48.88%, ndërsa kanë votuar 555 943 persona.
Kryetari i KSHZ-së tha se ka pasur ditë të qetë me disa ngjarje të izoluara, raporton SHENJA.

 

Related posts

Uji i pijshëm në Tetovë është i sigurt

D V

Bekimi për Çairin e ri i ikë çdo debati të ri, qytetarët presin përballje mes kandidatëve

Z H

Ivanovska: Qeveria të heqë dorë nga angazhimi i “Bechtel dhe Enka” përmes “ligjit të veçantë”

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More