Agjencia Zhurnal.mk.

Kryetari i PDSH-së Thaçi uron Ditën e Alfabetit të gjuhës shqipe

Shkup, 22 nëntor –  22 Nëntori paraqet një nga ngjarjet më madhore të historisë sonë kombëtare, andaj të refletkojmë të gjithë në drejtim të avancimit të vlerave tona të përbashkëta, theksohet në kumtesën e PDSH-së.

Më lejoni që në emrin tim dhe në emër të Partisë Demokratike Shqiptare, të Ju Uroj Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe!

Menduh Thaçi

Kryetar i Partisë Demokratike Shqiptare

Related posts

A ju propozua Hungaria për tu arratisur si Gruevski? Meta: Kam respekt, e mori në qafë nepotizmi

Xh M

Azir Aliu: Në numra të deputetëve ne jemi barazi! 13 të VLEN, 15 të BDI-së (VIDEO)

Redaksia

Dimitrievski: ZNAM është opsioni i tretë në bllokun politik maqedonas

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky