Agjencia Zhurnal.mk.

Kryetari i komunës së Lozovës në polici ka denoncuar rrezikimin e sigurisë

Shkup, 4 tetor – Kryetari i Lozovës A.V. në polici ka denoncuar rrezikimin e sigurisë në fshatin Karatmanovë.

 

Nga MPB sot kumtuan se më 02.10.2021 rreth orës 17.20 në DPB Shën Nikollë A.V., kryetar i komunës së Llozovës ka denoncuar vepër penale “rrezikimin e sigurisë” në f. Karatmanovë, të Shën Nikollës, nga S.S. (47) nga ky fshat i cili në fshatin Karatmanovë është nisur në drejtim të tij me gjësend të metaltë.

Janë duke u ndërmarrë masa për zbardhjen e rastit, thuhet në informacionin e MPB-së.

Related posts

Humb jetën gruaja shtatzënë në Gjinekologjinë e Çairit, shpëtohet foshnja

D V

Nedelkov: Greva do të vazhdojë, nuk kemi premtim konkret për rritje të pagave

Xh M

Kovaçevski – Brenan: Kapacitetet dhe përkrahja e IRI-t në procesin e reformave të rëndësishme për zhvillimin e shoqërisë sonë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More