Agjencia Zhurnal.mk.

Kryeministri Zaev për vizitë pune në Ohër

Shkup, 24 korrik – Kryetari I Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev sot ndodhet për vizitë pune në Ohër.

 

Kryeministri Zaev dhe kryetari I Komunës së Ohrit, Konstantin Georgievski do të kontrollojnë punët ndërtimore në disa pika në Ohër dhe rrethinë, informojnë nga Qeveria. 

Related posts

Talat Xhaferi voton për raundin e dytë të zgjedhjeve

D V

Kyçyk: Zgjerimi, kusht i së ardhmes së BE-së

Xh M

Presidenti Pendarovski në Samitin e NATO-s në Madrid

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More