Agjencia Zhurnal.mk.

Kryeministri Zaev në promovimin e Kompleksit Planet

Shkup, 22 korrik – Kryeministri Zoran Zaev sot do të marrë pjesë në promovimin e Kompleksit Planet, që gjendet midis fshatrave Lubin dhe Arnaqi në Komunën e Sarajit.

 

Siç paralajmëruan nga Sektori qeveritar për marrëdhënie me opinionin, në promovim do të marrë pjesë edhe kryetari I Kuvendit, Talat Xhaferi, lideri I Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti, kryetari I Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, kryetari I Komunës së Sarajit Blerim Bexheti dhe investuesit Valdeta Kasapi, Samet Musliu dhe Xhemil Xhabani.

Related posts

Në Çair do të vendosen 4 kontejnerë për mbetjet organike nga therrja e kurbanëve

Z H

Arjanit Hoxha viziton Studeniçanin

D V

Reshjet do të kontribuojnë për ngritjen e nivelit të ulët të Liqenit të Ohrit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More