Agjencia Zhurnal.mk.

Kryeministri Rama tregon se çfarë do të ndodhë më 15 korrik

Në bajpasin e Vlorës punimet po avancojnë me ritme të shpejta për të bërë të mundur që ky segment të jetë i hapur për qarkullimin e automjeteve në datën 15 korrik.

 

Kryeministri Rama ka publikuar pamjet dhe shkruan se ky segment do të jetë një alternativë më shumë për pushuesit për të udhëtuar më lehtësisht drejt bregdetit të jugut.

Reagimi i Ramës

Bajpasi i Vlorës – Aty ku po realizohen punimet e fundit, një javë para hapjes për qarkullimin e automjeteve

Ky segment do të jetë një alternativë më shumë për pushuesit për të udhëtuar më lehtësisht drejt bregdetit të jugut.

Ministrja Belinda Balluku ndjek nga afër ecurinë e punimeve.

#SkaKohëPërPushim

https://www.facebook.com/watch/?v=508429597047000

Related posts

Botohet dosja sekrete e Sigurimit të Shtetit kundër poetit të pushkatuar Vilson Blloshmi

R Zh

Helmimi masiv në Krujë, Rama: Të bësh investimin dhe të sigurosh që uji është në parametrat e duhura janë dy gjëra të ndryshme

D V

Cigaret do të shtrenjtohen në Shqipëri

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More