Agjencia Zhurnal.mk.

Kryeministri Rama poston videon e shkollës së rindërtuar në Tiranë: Një tjetër shembull i ambicies sonë për Shqipërinë 2030

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të marte me një video nga shkolla e rindërtuar ‘Mervete Peza’ në Tiranë.

Rama ka uruar për një ditë të mbarë ndjekësit e tij në rrjetin social “Facebook”, duke postuar pamjet e transformimit të shkollës 9-vjeçare dhe nxënësit teksa vrapojnë drejt bankave të tyre.

“MIRËMËNGJES dhe me nxënësit që kthehen në një tjetër shkollë të rilindur, shkolla “Mervete Peza” në Tiranë, sot një tjetër shembull i ambicies sonë për Shqipërinë 2030, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri bashkangjitur videos.

MIRËMËNGJES 😊dhe me nxënësit që kthehen në një tjetër shkollë të rilindur, shkolla “Mervete Peza” në Tiranë, sot një tjetër shembull i ambicies sonë për #Shqipërinë2030, ju uroj një ditë të mbarë🙏

Posted by Edi Rama on Monday, October 11, 2021

Related posts

Ka më shumë pacientë me Delta apo Omicron? Flet mjekja: Kemi edhe 30-vjeçarë të shtruar

D V

Hakerat nxjerrin foton e Ervis Martinajt, detaji që bie në sy

Xh M

Shtatë të vdekur nga COVID në Shqipëri, bie numri i rasteve të reja

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More