Agjencia Zhurnal.mk.

Kryeministri holandez në Tiranë me këpucë të grisura?

Fotoreporteri i njohur Armand Babani, ka fiksuar foto mjaft interesante nga Samiti i BE dhe Ballkanit Perëndimor që u zhvillua ditën e sotme në Tiranë.

Në foto shfaqet një këpucë e grisur e cila i përket njërit prej zyrtarëve që ishte i pranishëm në Samit.

Krahas fotos, Babani pyet ndjekësit e tij: “Kryeministri i kujt vendi pjesmarres ne Summit eshte mbajtesi i kepuces?
(Sa per ndihme NUK eshte KM Shqiptar)

Më vonë Babani ka treguar se këpuca i përket kryeministrit holandez, Mark Rutte.

Related posts

Doda: Në çdo rast që Kosova do të rrezikohet ne do jemi një Komb me një qëndrim

D V

Vrau shqiptarin që po i prishte shtëpinë me ekskavator, gjykata lë të lirë italianin

Xh M

8 Marsi në Shqipëri, protestë dhe mesazhe kundër dhunës e vrasjes së grave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More