Agjencia Zhurnal.mk.

Kryeministri grek Mitsotakis viziton sot Izraelin, do të takohet me Netanyahun

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka vizituar sot Izraelin.

Mësohet se Mitsotakis do të zhvillojë një takim me homologun izraelit Benjamin Netanyahu.

Shumë liderë europianë dhe të SHBA kanë vizituar Izraelin pas konfliktit të përgjakshëm që nisi Hamasi, ndërkohë që izraelitët po kundërpërgjigjen.

Related posts

Familja Ademaj kërkon zhvarrosjen e Liridonës, duan ta varrosin në fshatin e tyre

Xh M

‘Më pagoi Naimi…”/ Ekzekutimi i Liridona Murselit, autori i krimit e bashkëshorti i saj u takuan para krimit: Policia hap kamerat

Xh M

Pacolli: Kushdo qoftë mbrapa këtij akti të tmerrshëm duhet ta marrë denimin maksimal

Xh M