Agjencia Zhurnal.mk.

Krizë e thellë te Feronikeli, futbollisti i radhës konfirmon largimin!

Po vazhdojnë largimet e futbollistëve pas krizës së madhe që ka kapluar klubin e Feronikelit.

Lojtari i radhës që ka konfirmuar largimin nga ‘Industrialistët’, është Bujar Pllana, shkruan Gazeta Olle.

Mbrojtësi e ka bërë të ditur këtë përmjes një njoftimi në profilin e tij në ‘Facebook’.


Njoftimi i plotë nga Bujar Pllana:

Nga sot nuk do të jem më pjesë e klubit FC FERONIKELI
Falënderoj kryesinë,trajnerët,bashkëlojtarët dhe tifozët Tigrat e Zi, për mbështetjen e dhënë.
Klubit i dëshiroj shumë suksese në të ardhmen.

Me respekt, Bujar Pllana


/Gazeta Olle/

Related posts

Arta Bilalli-Zendeli zgjidhet zv.anëtare e Komitetit për zgjedhjen e gjykatësve në Gjykatën europiane për të drejtat e njeriut

D V

Ja pse Maqedonia e Veriut e ka detyrim moral ta njohë veprën e Madeleine Albright

I Z

Ramadani: Shumë faktorë ndikuan në humbjen ndaj Ballkanit, problemi i Mankendës mendoj që është psikologjik

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More