Agjencia Zhurnal.mk.

Kristen Stewart është fejuar me të dashurën Dylan Meyer

Kristen Stewart dhe e dashura e saj prej dyvitesh, Dulan Meyer, janë zyrtarisht të fejuar.

 

Ylli i “Twilight” dhe “Charlie’s Angels” bëri të ditur lajmin gjatë një shfaqje të martën në “The Howard Sterd”.

“Ne po martohemi, ne do ta bëjmë këtë”, tha Stewart në SiriusXM. “Doja të më propozonin, kështu që mendoj se kam gdhendur shumë qartë atë që doja dhe ajo e gjeti atë. Ne po martohemi, është duke ndodhur”.

Dylan Meyer dhe Kristen Stewart (Foto: Getty Images)

E!News raportoi se Kristen u takua me Meyer, një skenariste, afërsisht tetë vjet më parë derisa po punonte në një film.

Ato u panë për herë të parë në publik së bashku në gusht të vitit 2019 duke ndarë një moment intim pak pas ndarjes nga Stewart nga modelja Stella Maxwell.

Sipas People, Meyer i propozoi Stewartit, gjë që ajo tha se ishte një pikë konfuzioni mes tyre si çift.

Dylan Meyer dhe Kristen Stewart (Foto: Instagram)

“Nuk isha e sigurt nëse do të isha unë. E dini çfarë dua të them? Me dy vajza, nuk e dini kurrë se kush do të përmbushë atë rol të çuditshëm gjinor. Ishte shumë e lezetshme”.

Në të vërtetë, aktorja më parë në “The Howard Stern show” në 2019, vuri në dukje se ajo kishte në plan t’ia bënte pyetjen Meyer dhe tashmë kjo thekson se ka ndodhur. 

Related posts

Adriana Matoshi me të dashurin në pushime: Çdo herë befasohem nga ky njeri i pashëm, i uroj çdo femre një burrë si ai

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Fansat janë të bindur se Noizy dhe Mozzik i bënë “diss” reperit të njohur në projektin e ri muzikor

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More