Agjencia Zhurnal.mk.

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Mbrëmjen e djeshme “Vëllai i Madh” i kërkoi banorëve të organizonin një dasmë tradicionale të Shqipërisë së Veriut. Ata do duhej të ndanin mes tyre rolet që do të kishin gjatë kësaj ceremonie.

 

Çifti pranoi të ishte Beniada dhe Arditi, të cilët kurorëzuan ‘martesën’ e tyre në praninë e ‘prindërve’ dhe ‘dëshmitarëve’.

I gjithë ky eveniment u shoqërua me një atmosferë mjaft pozitive teksa banorët kënduan dhe kërcyen së bashku me njëri-tjetrin.

I ftuari i mbrëmjes ishte dhe këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore Bujar Qamili.

Sfida përfundoi me sukses teksa dhëndri dhe nusja surprizuan banorët dhe publikun me një puthje që i dhuruan njëri-tjetrit.

Related posts

Georgina Rodriguez shkëlqen në Itali, merr vëmendjen me paraqitjen elegante

D V

Adele tregon arsyen e vërtetë pas humbjes së 45 kilogramëve

D V

Sparksi do të vijë me këngën “Xhelozia”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More