Agjencia Zhurnal.mk.

Krasniqi: Kemi bërë të gjitha përgatitjet dhe shpresoj të jemi në ditën tonë më të mirë

Drita ka mbajtur konferencë për media para ndeshjes së 21-të kampionale, ku u paraqitën kryetrajneri Ardian Nuhiu, bashkë me futbollistin, Albin Krasniqi.

Krasniqi u shpreh tejet optimist për ndeshjen e nesërme, duke theksuar se ekipi ka bërë përgatitjet e duhura, shkruan Gazeta Olle.

“KF Malisheva ka lojtarë me eksperiencë dhe që dijnë të bëjnë diferencën në lojë. Kemi bërë të gjitha përgatitjet dhe shpresoj të jemi në ditën tonë më të mirë. I kemi analizuar futbollistët e tyre dhe në përgjithësi skuadrën për t’i ndaluar”, ka thënë Krasniqi.

Ndeshja Malisheva – Drita zhvillohet të mërkurën, ora 13:00 në stadiumin “Liman Gegaj”, Malishevë.

/Gazeta Olle/

Related posts

Pendarovski: Dellçevi përfaqëson shtyllë mbi të cilën e ndërtojmë shtetësinë dhe pavarësinë tonë

Z.H

Ali Ahmeti për “VOA”: Opozita maqedonase tentoi t’i manipulojë qytetarët

Xh M

Armend Thaqi flet pas derbit: Këtu është kampioni

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More