Agjencia Zhurnal.mk.

KPM ndërprenë transmetimin televiziv të “It’s My Home”

Pas dhunës në reality show-in “It’s my home”, Komisioni i Pavarur i Mediave ka iniciuar monitorimin dhe vlerësimin e përmbajtjeve në këtë emision.

 

KPM ka vendosur që të ndalojë transmetimin e këtij reality show në “First Channel”.

Këtë e ka bërë të ditur pronari i televizionit, Valon Maloku.

Sipas vendimit te KPM-se programi Reality show “It’s my home” nderprehet menjehere ne transmetimin televiziv.Arsyeja…

Posted by Valon Maloku on Thursday, September 15, 2022

Related posts

Bebe Rexha prezanton dukjen tjetër për Halloween si ylli i filmave horror, Elvira në “Mistress of the Dark”, merr vëmendje edhe përkrah të dashurit

D V

Ledina Çelo mahnit me linjat trupore, ekspozon të pasmet në plazh

D V

Me një pozë provokuese me të pasmet në fokus, Bebe Rexha njofton për mundësinë që do t’ia ofrojë një talenti të ri në muzikë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More