Agjencia Zhurnal.mk.

Kovaçevski votoi në zgjedhjet e jashtëzakonshme brendapartiake të LSDM-së në Komunën e Karposhit

Shkup, 12 dhjetor – Kandidati për kryetar të LSDM-së, Dimitar Kovaçevski sot votoi në zgjedhjet e jashtëzakonshme brendapartiake të LSDM-së në Komunën e Karposhit.

 

“LSDM vendosë standarde të reja, më të larta në skenën politike të vendit. Sot mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme brendapartiake për kryetar të LSDM-së”, thuhet në kumtesën e LSDM-së. 

Related posts

Si do të ndahen këshilltarët në Qytetin e Shkupit? Nga sa siguruan BDI dhe ASh-AAA

D V

Prej orës 8:00 deri në orën 13:00 janë sanksionuar 29 këmbësorë në Tetovë

D V

Shahpaska: Regjistrimi do të pasqyrojë nevojat në qendrat e personave me aftësi të kufizuar

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More