Agjencia Zhurnal.mk.

Kostadinov i LSDM e konfirmon se do ketë rekonstruim të Qeverisë

Shkup, 26 Shtator – Pero Kostadinov, kryetar i komunës së Valandovës nga LSDM, në emisionin 24 analiza, konsideron se nuk ka probleme në parti dhe punët e brendshme zgjidhen reciprokisht.

 

Kostadinov tha se pas Milevskit do të ketë vetëm një mini-rekonstruim të Qeverisë pas dorëheqjes së Milevskit, por që do të pasohet në periudhën e ardhshme.

Related posts

Paradite mot i vranët me shi, pasdite me diell dhe më ngrohtë

Xh M

UNESKO thirrje për çmimin e arsimit të vajzave dhe grave për vitin 2022

I.A

Xhaferi: Është intencë të kemi zgjidhje konsensuale për Rregulloren

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More