Agjencia Zhurnal.mk.

Kosta Petrov jep dorëheqje nga funksioni i drejtorit të FIZHT-së

Shkup, 23 dhjetor – Drejtori i Fondit për Inovacion dhe Zhvillim Teknologjik (FIZHT), Kosta Petrov, sot në Fejsbuk ka konfirmuar dorëheqjen nga funksioni i tij. Në njoftim, ai deklaroi rezultatet e punës së tij, duke falënderuar të gjithë partnerët, shfrytëzuesit, organizatat ndërkombëtare dhe anëtarët e Këshillit Kombëtar të Startap për mbështetjen e tyre të parezervë për këto 14 muaj.

 

Me dorëheqjen që ka dorëzuar në Bordin Qendror të LSDM-së, siç shkruan Petrov, pas dy vitesh e gjysmë edhe zyrtarisht e përfundon rrugëtimin e tij politik

Related posts

Mickoski në Strugë, në mbështetje të Idri Istrefit

Redaksia

Katër lista të pavarura të kandidatëve në zgjedhje, afati për mbledhje të nënshkrimeve deri më 30 gusht

Z H

Mot me diell dhe me vranësira lokale

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More