Agjencia Zhurnal.mk.

Kosovë/ Mblidhet komisioni për Çështjet e Sigurisë pas helmimit në Deçan

Pas helmimeve masive të qytetarëve nga rajoni i Deçanit, Komisioni për Çështjet e Sigurisë dhe Mbrojtjes, ka caktuar të mbajë takim ku do temë diskutimi do të jetë pikërisht kjo çështje.Këtë për Gazetën Infokus e ka konfirmuar anëtari i këtij komisioni, nga radhët e LVV-së, Enver Dugolli.

 

“Po, nesër në ora 11:00 është caktuar të mblidhet Komisioni për Çështjet e Sigurisë dhe Mbrojtjes, ku do të diskutohet për helmimet në rajonin e Deçanit”, ka thënë Dugolli./Gazeta Infokus/

Related posts

Mbi 1160 pacientë po trajtohen për COVID-19 nëpër spitale, 944 me oksigjenoterapi

R Zh

Sot hapet një vendkalim i ri kufitar mes Kosovës dhe RMV-së

Z H

Presidenti italian: BE do të jetë e kompletuar vetëm me pesë vendet e Ballkanit Perëndimor

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More