Agjencia Zhurnal.mk.

Kosovë – Gjeorgji, ja në cilat vende mund t’i blini biletat për ndeshje

Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar opinionin për shitjen e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2022, Kosovë – Gjeorgji.

Ndeshja e cila zhvillohet më 12 tetor në stadiumin “Fadil Vokrri”, do të zhvillohet me kapacitet prej 30 për qind të tifozëve.

Kjo behët për shkak të masave anti-Covid të qeverisë së Kosovës.

Shitja fillon të shtunën më datën 09 tetor 2021 nga ora 12:00 në pikat e Artmotion nëpër qytetet kryesore.

Një person mund të blejë deri në 2 bileta me letërnjoftim.

Çmimet e biletave janë sikurse në ndeshjet e kaluara: Perëndim 20 euro, Lindje 10 euro, Veri dhe Jug 5 euro.

Related posts

Bekteshi: Shkurtimi i shpenzimeve jo produktive mundësi për masa të reja për qytetarët

Xh M

Deputetët debatuan për hua të fotovoltaikëve dillorë

Z.H

Cilat janë profesionet deficitare që pastaj po prodhojnë edhe mungesë të kuadrove në treg?

I.A

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More