Agjencia Zhurnal.mk.

Kosova regjistron 5 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit

Kosova ka regjistruar vetëm 5 raste të reja me Covid-19 në 24 orë nga 13 që ishin një ditë më parë.

 

Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në total numri i rasteve aktive është 430.

“Nga 1.115 testime, 5 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes”, njofton Ministria e Shendetesise e Kosoves.

Related posts

I mbijetuari nga Istogu rrëfen për aksidentin tragjik: Shumica e udhëtarëve ishim duke fjetur

D V

Komandot e FSK-së vazhdojnë stërvitjet me instruktorët e forcave turke

adijanzh

Gjykimi ndaj Gucatit dhe Haradinajt pritet të nis më 7 tetor

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More