Agjencia Zhurnal.mk.

Koronavirusi ia merr jetën edhe një 31 vjeçari kosovar

Kosova javët e fundit ka regjistruar numër të madh vdekjesh nga koronavirusi.

 

Viktima e radhës nga ky virus ishte edhe Edomondi, një djal i ri, i shkolluar dhe i edukuar.

Lajmin për vdekjen e Edmondit e ka bërë të ditur, përmes një postimi shoqja e tij, Dafina Boja.
Ajo ka kërkuar që të vaksionohemi, pasi virusi nuk po njeh moshë.

Postimi i plotë:

Edmondin e kom pas goxha shok edhe njekohesisht koleg ne fakultet (Shtul) Edmondi sot ka nderru jete ne moshen 31 vjeqare dhe humbi betejen me Covid. O ju njerez merreni vakcinen e mos boni llaf se Covid-i spo njeh moshe e nuk o hajgare kjo pune. Inshallah Allahu ka me te shperbly me Xhehnnet shoku jem

Related posts

Deri më tani në Kosovë janë vaksinuar 31% e popullatës

N E

RACVIAC, kjo është organizata ku ish-komandanti i FSK-së Rama do ta përfaqësojë Kosovën në Kroaci

D V

Bislimi: Ideja për arkiva të UÇK-së është artificiale, nuk e përjashtojmë mundësinë që Serbia t’i ketë shkatërruar arkivat

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More