Agjencia Zhurnal.mk.

Konfirmohet largim i rëndësishëm nga Ulpiana

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë mbrojtësi përmes një njoftimi në rrjete sociale, shkruan Gazeta Olle.

“Ju njoftoj se nuk do te jem me pjese e KF Ulpianes dhe jam lojtar i lire. I falenderoj te gjithe ata qe ishin pjese e klubit dhe iu uroj suksese ne vazhdim”, ka shkruar Makolli.

Makolli i cili e ka bartur edhe shiritin e kapitenit te skuadra lipjanase, e cila në edicionin e ardhshëm do të garojë në elitë, tashmë do të kërkojë skuadër të re.

Kujtojmë se vite më parë futbollisti shtatlartë ka qenë pjesë e kampionit aktual të Kosovës, Prishtinës.

/Gazeta Olle/

Related posts

Analizë/ Në Kumanovë pritet betejë mes LSDM-së e VMRO-së, por kujdes nga Dimitrievski!

N E

Aksident i rëndë trafiku në Shkup

Redaksia

Protestë në Veles nga të punësuarit e fabrikës “Kolska”

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More