Agjencia Zhurnal.mk.

Konfirmohet lajmi i raportuar nga Olle, Challandes e fton Jasharin për ndeshjen me Spanjën

Gazeta Olle raportoi ekskluzivisht gjatë ditës së sotme se mesfushori i Dritës është zgjedhja e përzgjedhësit të Kosovës, në mungesë të Lirim Kastratit dhe Besar Halimit.

Kastrati dhe Halimi nuk do të kenë të drejtë paraqitjeje në ndeshjen e radhës kualifikuese për Botërorin “Katari 2022” kundër Spanjës për shkak të pezullimit me kartonë.

Dardanët, sot, do të kenë vetëm rigjenerim në hotel, pasi lojtarët që nuk u aktivizuan në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Greqisë dhe ata që hyrën si zëvendësueses kanë bërë stërvitje mbrëmë pas ndeshjes.

/Gazeta Olle/

Related posts

Në Kuvend seancë e re të 52-të dhe vazhdim i seancës së 50-të

D V

Mickoski për Kastriot Rexhepin: Amdi Bajrami bashkëkohor!

I Z

Pse Danella Arsovska ka nevojë për “sigurim fizik”?

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More