Agjencia Zhurnal.mk.

Konferencë shtypi e KSHZ-së (drejtpërdrejtë)

Shkup, 16 tetor –  Konferencë shtypi e Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ) me temë “Votimi i personave të sëmurë dhe të pafuqishëm dhe personave në arrest shtëpie, i personave në vetëizolim dhe karantinë, votimi në INK, votimi në azile pleqsh”.

 

Прес на ДИК Локални избори 2021 год.

Posted by MИА.mk on Saturday, October 16, 2021

Related posts

Regjistrohen 454 raste të reja me Kovid-19, nëntë të vdekur dhe 308 pacientë të shëruar

D V

Një delegacion i Universitetit të Tetovës e vizitoi Muzeun e Alfabetit në Manastir

D V

Flamuri shqiptar pjesë e festës së OBRM-PDUKM-së në Shkup

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More