Agjencia Zhurnal.mk.

Konferencë shkencore-teknologjike “Industritë tradicionale dhe sektorët kreativ të penguar në rrugën e krizës ekonomike”

Shkup, 25 prill – Presidenti Stevo Pendarovski do të flasë në hapjen e konferencës shkencore-teknologjike “Industritë tradicionale dhe sektorët kreativ të penguar në rrugën e krizës ekonomike”.

Конференција “Традиционалните индустрии и креативните сектори испречени на патот на економската криза”

Posted by MИА.mk on Tuesday, April 25, 2023

Related posts

Pacientët me sëmundje të rralla, Shoqata: Mungesë e madhe e terapive

Xh M

Konsensus politik për korrupsionin mediatik përmes keqpërdorimit të flamurit evropian në parlament

Xh M

Gjuha kërcënuese e Bogojeskit, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy