Agjencia Zhurnal.mk.

Komenti për Dubain i Ermalit bën për të qarë Artën, ç’ndodhi në prapaskenat e “Dance With Me”?

Në rrjetet sociale është bërë virale një video e Ermal Mamaqit dhe komentet që ai bëri për Arta Nitajn gjatë natës së parë të “Dance with me”, ku janë respektivisht anëtar jurie dhe konkurrente.

Aktori duket se ka risjellë në vëmendje skandalin e bujshëm “Dubai Porta Potty”, duke aluduar se Arta është pjesë e tij.

 

“Doja të dija si ta bëjmë edhe ne trupin si Arta?”, pyeti Ermali duke marrë përgjigje nga moderatorja e emisionit Alketa Vejsiu e cila tha: Duhet të shkosh në Brazil.

Mirëpo, vazhdimi i bisedës ishte i hidhur me Ermalin që pyet: Brazil apo Dubai?

Pyetje të cilës iu përgjigj sërish Alketa, po me një pyetje tjetër: Po me Dubain ç’kishe tani?

E modelja nuk foli fare, thjesht e kaloi me një buzëqeshje.

Reagimi i saj u komentua shumë edhe në mediat sociale teksa ‘Kryefjala.com’ shkruan se “komentet e anëtarit të jurisë Ermal Mamaqi (që janë pasuar me buzëqeshjen ironike edhe të Alketës) e kanë bërë për të qarë modelen në prapaskenat e programit.

Related posts

Pas suksesit të jashtëzakonshëm, do të ketë një Big Brother VIP 2?

D V

Partner i famshëm apo jo? Semi habit me zgjedhjen e saj

D V

Transformimi i Cara Delevingne nga një yll mode në një gjendje shqetësuese

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More