Agjencia Zhurnal.mk.

Kolona të gjata në vendkalimin kufitar Maqedoni Veriore – Kosovë

Shkup, 24 korrik – Në vendkalimin kufitare Maqedoni Veriore – Kosovë, vonesa për hyrje dhe dalje nga vendi janë të gjata, raporton Agjencia eLajmeve Zhurnal

 

Në fotografi shihet se kolonat janë në pjesën e Maqedonisë Veriore. /Zhurnal

Related posts

Zëri i femrës gostivarase, Sebajete Zenku i bashkohen Iniciativë për “Gostivarin që dua”

D V

Tragjedia në Tetovë, sot seancë e jashtëzakonshme e Qeverisë

Redaksia

Osmani “ngjyros” MPJ-në me ngjyrat e flamurit amerikan

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More