Agjencia Zhurnal.mk.

Kodra e Diellit, sot lëshohet sistemi i ri i ndriçimit

Tetovë, 8 dhjetor – Sot, në Kodrën e Diellit do të vihet në funksion sistemi i ri i ndriçimit në qendrën e skijimit, me çka edhe do të shpallet hapja e sezonit të skijimit për këtë vit.

 

Në këtë ngjarje të pranishëm do të jetë ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi dhe ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini.

Related posts

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

D V

Komuna e Gostivarit do të ndajë nga një mijë euro për familjet e viktimave në zjarrin në Tetovë

D V

Mot me diell dhe me vranësira lokale

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More