Agjencia Zhurnal.mk.

Klubi i Ferizajt dhe tifozët nderim për Nadir Haxhimusën

Ferizaj e ka filluar sezonin e ri me një barazim pa gola ndaj Vllaznisë së Pozharit, ku para ndeshje klubi dhe tifozët kanë përkujtuar ish-futbollistin dhe drejtuesin e klubit, Nadir Haxhimusën.

I nderit ndërroi jetë para disa ditësh në një moshë të re.

Tifozët kanë shkruar se njerëzit si Nadir Haxhimusa që dha gjithçka për klubin do të kujtohen gjithmonë.

Më poshtë postimi i tifozëve Ultras Ujqit

Related posts

Drita dhe Ballkani mësojnë gjyqtarët që do t’i gjykojnë ndeshjet e kthimit në Prishtinë

Redaksia

Komuna e Tetovës pezullon të gjitha aktivitetet deri më 28 nëntor

Z.H

Shekerinska iu falënderua deputetëve për Ligjin e miratuar, me të cilin mundësiohet shitja e banesave nga ish APJ

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More