Agjencia Zhurnal.mk.

Klopp: Ragnick është një trajner i shkëlqyer, lajm i mirë për United por i keq për të tjerët

Ralf Ragnick do të bëhet trajneri i përkohshëm i Manchester United, raportuan dje mediat britanike dhe tani pritet vetëm konfirmimi zyrtar.

Ardhja e gjermanit në Angli është komentuar nga bashkëkombasi i tij dhe trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, përcjell GazetaBlic Sport.

“Fatkeqësisht, një trajner i mirë po vjen në Angli, në Manchester United. Ai është një trajner me shumë përvojë, ka ndërtuar dy klube nga asgjëja. United do të organizohet në fushë. Sigurisht, ky nuk është një lajm i mirë. për ne të tjerët”, tha Klopp, i cili e njeh shumë mirë Rangnick nga Bundesliga.

Related posts

Hidhet shorti për kualifikueset e Kampionatit Evropian 2025, Kosova U21 dhe Shqipëria mësojnë kundërshtarët

D V

Vetëm çështje kohe, Benzema pajtohet për ta rinovuar kontratën me Real Madridin

Lea Muslija

Audi pritet që deri në fund të viti të na njoftojë për partnerin në Formula 1 – pak gjasa për befasi

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More