Agjencia Zhurnal.mk.

Kjo është shenja e Horoskopit me të cilën askush nuk dëshiron të takohet

Nëse i përkisni kësaj shenje, dalja në një takim mund të jetë pak më e vështirë se zakonisht.

Të shkosh në një takim nuk është padyshim procesi më i lehtë. Gjithçka varet nga kimia dhe është pak e vështirë të gjesh nëse po kërkon një partner jete. Ka shumë faktorë që ndikojnë në mënyrën se si zhvillohet njohja juaj me një person për të cilin jeni të interesuar dhe siç përfundon një sondazh i kryer nga 2000 amerikanë, ka një shenjë që të gjithë i shmangin takimet.

Sondazhi, i kryer nga OnePoll, u kërkoi pjesëmarrësve të mendonin se cilën shenjë të Horoskopit nuk dëshironin në të kaluarën dhe ende nuk duan të takohen. Nëse doni të dini se cila është shenja më pak e lakmuar dhe tërheqëse, atëherë është koha të zbuloni se çfarë janë Binjakët, pavarësisht karizmës së tyre komunikuese.

Personat që refuzojnë me kokëfortësi të dalin me të, arrijnë në 42% dhe konsiderohet se arsyeja kryesore për këtë është sepse kanë shumë vëmendje të vetja dhe shumë mendime të ndryshme. Dalja me Binjakët është gjithashtu jashtëzakonisht e vështirë sepse ata vazhdimisht kanë nevojë për emocione dhe aventura në jetën e tyre, diçka që ju bën gjithmonë të ndiheni sikur nuk po u ofroni mjaftueshëm.

Por më e rëndësishmja, sipas MindBodyGreen, Binjakët janë “natyrshëm poligamë”, kështu që nuk mund t’u besohet lehtë atyre nëse janë në kërkim të një lidhjeje serioze. “Nuk është se Binjakët nuk kanë marrëdhënie të qëndrueshme, por ata gjithmonë duan një ajër rinovimi që mund ta kthejë interesin e tyre në fytyra të reja.”

Related posts

Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

D V

Horoskopi për ditën e sotme, 28 shtator 2023

D V

Vendet më të mira për rritjen e fëmijëve

D V