Agjencia Zhurnal.mk.

Kjo është ndeshja e vetme që zhvillohet sot në Ligën e Parë

Xhiro e pestë në dy grupet e Ligës së Parë do të përfundojë sot me një takim të fundit që ka mbetur për tu zhvilluar.

Ndeshja e vetme që do të zhvillohet sot në Grupin B të Ligës së Parë është ajo mes Vushtrrisë dhe Ramiz Sadikut.

Vendasit ende nuk kanë pësuar humbje këtë edicion, por nga katër ndeshjet e para kanë vetëm një fitore e tri barazime.

Në anën tjetër Ramiz Sadiku e ka nisur mirë sezonin e ri duke marrë tri fitore e një humbje pas katër ndeshjeve të para.

Takimi mes Vushtrrisë dhe Ramiz Sadikut zhvillohet me fillim nga ora 15:00 në stadiumin ‘Ferki Aliu’ në Vushtrri. /Gazeta Olle/

Related posts

VMRO – DPMNE: Marrëveshjet e turbullta, me dijen e Zaevit

D V

The vaccine has enough, the immunization works great

Z.H

Edhe Besa fillon takimet ne qytetarë, Kasami sonte në Kondovë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More