Agjencia Zhurnal.mk.

Kjo është arsyeja pse akoma nuk ka nisur Big Brother VIP Kosova

Që nga dita e parë që lajmi është bërë publik, kurioziteti është shtuar në maksimum për projektin e madh televiziv “Big Brother VIP Kosova”.

 

Produksioni kishte treguar që ky spektakël do të nis në muajin tetor, por akoma nuk kemi një datë të saktë të startimit të saj.

Por cila është arsyeja?!

Prezantuesi i programit Alaudini, në një pronocim në Instagramin e tij, ka treguar se data do të zbulohet pak më vonë, për shkak se shtëpia akoma nuk është gati, e sapo të përfundojnë punimet do të zbulojmë se kur nis “Big Brother Vip Kosova”.

Deri më tani për këtë projekt janë zbuluar dy prezantuesit, Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi si dhe opionisti Olti Curri.

Related posts

Dafina Zeqiri: Edhe Monroe ka bërë ndërhyrje estetike dhe të gjithë i thonë natyrale

Lea Muslija

U rikthye në punë disa ditë pasi lindi vajzën, Arbana Osmani tregon arsyen

Lea Muslija

Arjola Demiri zbulon për herë të parë se çfarë ndodhi me shtëpinë që ju dhurua në Big Brother VIP

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More