Agjencia Zhurnal.mk.

Kim Kardashian viziton selinë e ‘Fendi’ në Romë, pasi shtëpia e modës i bëri një dhuratë

Ajo doli rrugëve me një pamje shumë më rastësore sesa është parë së fundmi, ndërsa vazhdon udhëtimin e saj në Romë.

Një natë më parë u pa në një fustan të shtypur me qershi, ndërsa dilte për darkë në qytetin italian.

Ajo u pa në një palë pantallona të zeza të shkurtra të shtypura ushtarake, duke shtuar një llogore lëkure të zezë gjithëpërfshirëse në pamje.

Ajo kishte mbathur atlete të rastësishëm dhe hije të hollë, duke i lidhur flokët e saj prej korbi nga tiparet e saj të përsosura.

Tutje, Kim me vete kishte një gjerdan prej ari për të kompletuar ansamblin e mprehtë. 40 vjeçarja u kap menjëherë drejt ndërtesës ‘Fendi’, duke u ngjitur në shkallët e thepisura prej guri për t’i bërë një vizitë kompanisë së modës.

Ajo pa dyshim po shkonte për të thënë faleminderit për dhuratat që i dërguan, të cilat ajo tregoi në Instagram Storyduke përfshirë disa çanta të verdha të ndritshme dhe një palë take me lëkurë gjarpri.

Related posts

Shakira thotë se e sheh lumturinë si një “luks” dhe nuk është e bindur se është për të gjithë

D V

Adrian Gaxha tregon trupin e tij të tonifikuar në fotografitë nga pushimet

D V

Beyonce lë pa fjalë me paraqitjen e saj në Hjuston

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!