Agjencia Zhurnal.mk.

Kim Kardashian viziton selinë e ‘Fendi’ në Romë, pasi shtëpia e modës i bëri një dhuratë

Ajo doli rrugëve me një pamje shumë më rastësore sesa është parë së fundmi, ndërsa vazhdon udhëtimin e saj në Romë.

 

Një natë më parë u pa në një fustan të shtypur me qershi, ndërsa dilte për darkë në qytetin italian.

Ajo u pa në një palë pantallona të zeza të shkurtra të shtypura ushtarake, duke shtuar një llogore lëkure të zezë gjithëpërfshirëse në pamje.

Ajo kishte mbathur atlete të rastësishëm dhe hije të hollë, duke i lidhur flokët e saj prej korbi nga tiparet e saj të përsosura.

Tutje, Kim me vete kishte një gjerdan prej ari për të kompletuar ansamblin e mprehtë. 40 vjeçarja u kap menjëherë drejt ndërtesës ‘Fendi’, duke u ngjitur në shkallët e thepisura prej guri për t’i bërë një vizitë kompanisë së modës.

Ajo pa dyshim po shkonte për të thënë faleminderit për dhuratat që i dërguan, të cilat ajo tregoi në Instagram Storyduke përfshirë disa çanta të verdha të ndritshme dhe një palë take me lëkurë gjarpri.

Related posts

Edhe pse nuk ka qenë e infektuar me COVID-19, Diellza Kolgeci: Unë herë pas here e bëj testin, vaksinohu

D V

Arjola Demiri tregon se u fut në Big Brother VIP për fëmijët: Ata meritojnë më shumë, çmimi final është arsyeja pse ndodhem këtu

D V

Mick Jagger theu rregullat e karantinës për të ndjekur ndeshjen e Anglisë në gjysmëfinale, gjobitet me 11.7 mijë euro nga autoritetet britanike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More