Agjencia Zhurnal.mk.

Kim Kardashian vazhdon qëndrimin në Romë, takohet me fansa tek Fontana Trevi

Ajo është tejet e angazhuar ndërsa po qëndron në Romë këtë javë.

 

Dhe, Kim Kardashian u sigurua që të mos dukej pa asnjë të metë, pasi bëri një shëtitje natën vonë pas darkës të martën për të parë shatërvanin Trevi.

Të gjithë sytë ishin te 40-vjeçarja ndërsa ajo vendosi në ekran me këmbë dhe e ekspozoi dekoltenë e saj me një fustan të shtypur me leopard.

Kim, pozoi disa selfie me fansat e saj pranë monumentit ikonik, ylli i realitetit bashkoi fustanin e shkurtër me take të zeza dhe mbante me vete një çantë tufë dhe syze dielli.

Ajo vendosi flokët e saj brune me një stil elegant dhe zgjodhi një pamje tipike joshëse për një natë jashtë.

Kjo vjen pasi ajo hodhi poshtë kodin e rreptë të veshjes së Vatikanit ndërsa bënte një vizitë në selinë e Kishës Katolike Romake së bashku me supermodelen Kate Moss në fillim të kësaj jave.

Kim, gjithashtu ngarkoi disa foto që kishte realizuar gjatë vizitës në Vatikan të hënën.

Imazhet shfaqën arkitekturën dhe dizajnin mahnitës të Vatikanit, si dhe disa objekte dhe sende të shquara të shfaqura rreth vendit të gjerë të adhurimit.

Related posts

“S’jemi të lidhur, gjithçka është një lojë”, Einxhel tregon reagimin e Semit kur i foli për lidhjen me Dagz

D V

Kush janë gratë më të zgjuara dhe të bukura të politikës shqiptare? Na e tregon Grida Duma

D V

Modelja e “Victoria’s Secret”, Josephine Skriver kurorëzon dashurinë me martesë me këngëtarin Alexander DeLeon

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More