Agjencia Zhurnal.mk.

Kim Kardashian shkëlqen në dasmën e motrës së madhe, duket e emocionuar në përcjelljen e saj

Kim Kardashian dhe vajza North u “binjakëzuan” me pamje gotike në dasmën e motrës së madhe, Kourtney Kardashian e cila kurorëzoi dashurinë e saj me martesë me bateristin Travis Barker në Portofino të Italisë të dielën.

41 vjeçarja, dukej e pabesueshme e veshur me një fustan të zi me mbulesë dantelle përgjatë trupit, të shoqëruar me një varëse kryq të zbukuruar me ar dhe xhevahir.

Ndërsa fëmija i saj i madh, North – tetë vjeçe, kishte veshur një mantel të zi të rrjedhshëm.

Kim kishte realizuar një makijazh të errët, ndërsa lidhte krahët me Northin pas ceremonisë në kështjellën Castello Brown.

North veshi këpucë me platformë me mantelin e saj të zbukuruar së bashku me një tufë unazash.

Ato u panë duke u larguar nga ceremonia së bashku me vajzën e Travis Barker, Alabama, 16 vjeçe, dhe njerkën e tij Atiana De La Hoya, 23 vjeçe.

Mamaja e motrave, Kris Jenner, 67 vjeçe, mahniti të pranishmit e veshur me një fustan ngjyrë rozë me lule.

Kjo vjen pasi Kourtney dhe Travis u martuan për herë të tretë, pas disa ceremonive që kishin realizuar më herët. 

Related posts

Drenusha Latifi flet për herë të parë pas ndarjes nga burri: Kam pësuar dhunë fizike dhe psikike nga ai, e kam paditur dhe nuk guxon të më afrohet

D V

Këngëtarja e njohur meksikane vishet nga kreatorja kosovare, Vlora Mustafa – fustani i saj zgjon vëmendjen tek mediet latine

D V

Përlotet Ilnisa në Big Brother VIP Albania: Më ka marrë shumë malli për vajzën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy