Agjencia Zhurnal.mk.

Kim Kardashian merr pjesë në ngjarjen e albumit të Kanye West ndërsa familja tregon mbështetjen e këngëtarit

Kim nuk mungoi në ngjarjen e Albumit të Kanye West.

 

Kim Kardashian, katër fëmijët e saj dhe motra e saj Khloe Kardashian u tha se të gjithë ishin në ngjarjen e albumit në Atlanta për muzikën më të re të Kanye West, shkruan mirror.co.uk.

Kim Kardashian ishte në audiencën në mbrëmjen e albumit më të fundit të Kanye West të enjten.

Ylli i famshë 40 vjeç, mund të ketë bërë kërkesë për divorc nga reperi 44-vjeçar, por ajo duket se ka treguar mbështetjen e saj të palëkundur për karrierën e tij muzikore.

Kim, së bashku me katër fëmijët e çiftit – North, Saint, Chicago dhe Psalm – ishin të gjithë të pranishëm në ngjarjen në stadiumin Mercedes-Benz të Atlantës, sipas TMZ. Dhe Kim ndau një video të shkurtër nga brenda stadiumit në Instagram Stories.

Kim nuk është motra e vetme Kardashian që i tregon Kanye mbështetjen e saj. Sis Khloe, 37 vjeç, ndau gjithashtu fotografitë e artistit në punë në Atlanta pasi së fundmi e quajti këngëtaren “vëllai i saj për jetën”.

Kanye u tha se kishte dhuruar 5,000 bileta për partinë e tij dëgjuese për fakultet, staf dhe studentë nga disa kolegje dhe universitete historikisht të zeza të Atlantës.

Ngjarja shënon lëshimin e albumit shumë të pritur të këngëtarit Gold Digger, Donda, i cili u emërua pas nënës së tij të ndjerë e cila vdiq në moshën 58 vjeç në 2007.

Këngëtarja ka folur më parë për “depresionin e tij të thellë” pas vdekjes së saj.

Partia dëgjuese ndjek kthimin e Kanye në Instagram pas më shumë se dy vitesh larg nga platforma e mediave sociale. Ai e shfrytëzoi kthimin e tij për të shfaqur një copë nga këngët e tij të reja që u shfaqën në një reklamë ku luante atletin Sha’Carri Richardson.

Melodia e tij No Child Left Behind u përdor si pjesë e reklamës së re Beats by Dre.

Dhe duket sikur gruaja e larguar Kim nuk i dëshiron asgjë tjetër përveç të mirës me lirimin e tij të parë që nga viti 2019.

Një këngë tjetër nga albumi u raportua të përfshinte tekst në lidhje me ndarjen e palës në shkurt.

Sidoqoftë, pavarësisht raporteve për të kundërtën, burimet i thanë The Mirror se kënga nuk ishte në asnjë mënyrë negative për Kim.

Themeluesi i SKIMS bëri kërkesë për divorc në shkurt, duke përmendur “diferencat e papajtueshme” si arsyen që ajo po ulte perden e martesës së tyre shtatë-vjeçare.

Ylli i mediave sociale Justin Laboy kishte pohuar më parë se albumi tregoi që Kanye ishte akoma “vite drite përpara”.

Pasi pretendoi se kishte dëgjuar për herë të parë albumin në Las Vegas, Justin tha: “Prodhimi është vite drite përpara se të jetë koha, dhe baret tingëllojnë sikur ai është thyer dhe i uritur duke u përpjekur të nënshkruhet përsëri.

Related posts

Lola Haradinaj tregon trupin peshk në fustanin e zi me shkëlqim

D V

Ndërron jetë në moshën 28-vjeçare aktori, Joey Morgan

D V

E lidhën dhe i vodhën gjësende në vlerë të 300 mijë eurove – e dashura e Mario Lemina tregon se i hynë hajnat në shtëpinë e tyre në Francë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More