Agjencia Zhurnal.mk.

Kim Kardashian krahason ankthin post-pandemi me grabitjen e saj në Paris

Kim Kardashian po hapet për ankthin e saj.

 

Ylli i Keeping Up With the Kardashians diskutoi sesi pandemia e koronavirusit dhe karantina pasuese ndikuan në shërimin e saj pas grabitjes së saj traumatike në Paris në 2016 në një klip ekskluziv bonus nga seriali i realitetit, shkruan EOnline.

Kim i besoi motrës Khloe Kardashian ndërsa po vizitonte shtëpinë e tyre për pushime në Malibu. “Kam ardhur në Malibu si jo shumë kohë më parë dhe shkova në Nobu”, shpjegoi Kim.

https://www.instagram.com/p/CRT70zrMIKd/?utm_source=ig_web_copy_link

“Si, unë nuk jam larguar nga shtëpia ime me të vërtetë që nga karantina. Njerëzit po përpiqeshin të dilnin në Kanye [West] dhe të pëlqenin, të flisnin me të dhe të vinin tek unë dhe të kërkonin foto”.

Tufa e fansave dhe paparacëve i shtuan stres Kim. Khloe u shpreh me empati, “Është çmenduri që njerëzit madje ndihen kaq rehat për t’u ngjitur me dikë”.

https://www.instagram.com/p/CRG9qNpMVqT/?utm_source=ig_web_copy_link

Kim bëri shaka se ajo do të bënte një foto me fansat vetëm nëse ata përdorin një “shkop selfie dhe dëshironin ta bënin atë gjashtë metra larg”, por dalja e saj e parë pas karantinës çoi në “ankth të lartë në një nivel tjetër” për nënën e katër fëmijëve.

“Ndjehem sikur kisha agorafobi patjetër pas grabitjes time në Paris,” vazhdoi Kim. “Ashtu siç do të qëndroja patjetër, urreja për të dalë, nuk doja që askush të dinte se ku isha dhe nuk doja të më shihnin”.

https://www.instagram.com/p/CQ6_9zosAop/?utm_source=ig_web_copy_link

Pandemia e koronavirusit arriti mu në mes të procesit të shërimit të Kim. “Unë ndjeva se isha duke u kthyer përsëri në vete, sapo kisha shkuar në Paris, sapo fillova të udhëtoja dhe më pas ndodhi karantina dhe tani jam, si një fanatike e tillë përsëri dhe kurrë nuk dua të largohem”, pranoi Kim.

Kim më parë e përshkroi sulmin e vitit 2016 si “gjëja më e frikshme” që kishte duruar ndonjëherë, themeluesi i SKIMS besoi se ajo do të humbte jetën e saj.

Related posts

Kaltrina Selimi lë pa fjalë me paraqitjen përrallore në fustan të kuq

D V

Gent Fatali shijon romancën e dashurisë me motrën e Loredanës

D V

Besnik Qaka bëhet baba për herë të dytë, vjen në jetë Jani

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More