Agjencia Zhurnal.mk.

Kim Kardashian humbet ekuilibrin dhe rrëzohet në ujë gjatë sërfit

Kim Kardashian festoi fundjavën e Ditës së Pavarësisë me një pushim familjar të mbushur me argëtim, ndërsa ndau të hënën në Instagram me fansat e saj një video argëtuese të përpjekjeve të saj për t’u zgjuar përtej oqeanit.

 

40-vjeçarja e cila kohët e fundit udhëtoi jashtë vendit për një udhëtim pas divorcit në Itali, tregoi anën e saj atletike ndërsa hipi në një bord që zgjohej duke u tërhequr pas një motobarke, para se të rrëzohej në ujë.

Vetëm disa sekonda pasi mori disa udhëzime për t’u ‘relaksuar’ ndërsa mbante një litar, Kim, e cila dukej se ishte në Liqenin Tahoe për fundjavën e 4 korrikut, ra drejtpërdrejt në ujë në videon gazmore që ajo ndau me ndjekësit në Instagram Stories, shkruan DailyMail.

Pavarësisht nga rënia, themeluesja e markës “KKW Beauty” u kthye pa përpjekje në bordin e saj të kaltër të kulluar me ujë dhe vazhdoi sërfin nëpër sipërfaqen e ujit.

Në serinë e postimeve, Kim konfirmoi se motra e saj Khloe Kardashian ishte gjithashtu me të për pushime.

Kim gjithashtu publikoi një video të djalit të saj Saint, pesë dhe vajzës tre-vjeçare Chicago duke rrëshqitur në një breg të detit masiv pasi udhëtoi për në vendin e liqenit për të shënuar fundjavën e pavarësisë.

Related posts

Akoma pa filluar mirë mbaroi historia e dashurisë mes Irina Shayk dhe Kanye West

D V

Rrëfeu dhunën nga bashkëshorti në Big Brother VIP, Paloma thotë se është penduar: Ka marrë pesë ditë ilaçe nga stresi

D V

Rihanna heq padinë kundër babait, për të cilin pretendonte se e përdori emrin e saj për të fituar para

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More