Agjencia Zhurnal.mk.

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në të brendshme të zeza

Kim Kardashian po nxjerr koleksionin e saj të fundit për “Skims” dhe është padyshim ndër promovimet më joshëse që ka bërë ndonjëherë.

Ylli i Kardashians, 43 vjeç, ka pozuar me një trupore të zezë të stilit korse për videon promovuese.

“lansohet nesër, 14 dhjetor në orën”, shkroi ajo në mbishkrim.

Nëna e katër fëmijëve – e cila së fundmi ka lansuar veshjet për meshkuj “Skims” – dukej e mrekullueshme në të brendshmet dhe flokët e gjata që i dhanë asaj një atmosferë Cher të viteve 1970.

Ajo gjithashtu kishte një qafore të gjerë saten me një hijeshi të artë në zemër dhe doreza të zeza.

Në një pamje tjetër, Kim kishte veshur një set të zi dhe rrip të lidhur rreth belit të saj.

Linja e re e produkteve nga kompania e saj e njohur “Skims” vjen pasi grindja mes Kim dhe Taylor Swift, merr vëmendje të re.

Grindja mes dy të famshmëve buron nga një telefonatë në vitin 2016, gjatë së cilës Kanye West, 46 vjeç dhe Kim u përpoqën të siguronin miratimin e Swift për tekstin e këngës.

Kur doli kënga, Swift ishte me të drejtë e zemëruar.

Si përgjigje, Kim thuhet se e ka redaktuar thirrjen telefonike për të bërë të duket se Swift ka dhënë bekimin e saj për tekstin.

Në intervistën që shoqëroi çmimin e saj si “Person i Vitit” në “Time”, këngëtarja e “Bad Blood” ka reflektuar për të kaluarën.

“Ju keni në një telefonatë të regjistruar ilegalisht, të cilën Kim Kardashian e redaktoi dhe më pas ua tregoi të gjithëve se unë isha një gënjeshtare”, shpjegoi ajo.

“Kjo më çoi psikologjikisht në një vend ku nuk kam qenë kurrë më parë. U transferova në një vend të huaj. Unë nuk kam dal nga një shtëpi me qira për një vit”, shtoi ajo.

“Kisha frikë të merrja telefonata. I largova shumicën e njerëzve në jetën time sepse nuk i besoja më askujt. Unë isha me të vërtetë keq”, përfundoi Swift.

Related posts

Burri i Shkurte Fejzës: Gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

Xh M

Pro Band lanson duetin me Ganën, quhet ‘Goce Goce’

Xh M

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy