Agjencia Zhurnal.mk.

Kim Kardashian duket e transformuar në pamje për kopertinën e serialit “American Horror Story”

Kim Kardashian u paraqit tmerrësisht rrëqethëse në posterin e ri të “American Horror Story: Delicante Part One”.

Themeluesja e “SKIMS”, 42 vjeçe, i ngjante një personazhi në një film me superhero me një parukë të gjatë bionde platini, grim dramatik, drithërues dhe lente të frikshme.

Nëna e katër fëmijëve ka veshur një sytjena sportive të kaltra dhe lëkura e saj shkëlqen me një ngjyrë argjendi.

Një merimangë e zezë gjigante është ngjitur në pjesën e përparme të gjoksit të saj me këmbët e saj me gishta të mbështjella rreth trupit të yllit.

Sezoni i 13-të i serialit të antologjisë horror FX do të shfaqet premierë më 20 shtator.

“AHS: Delicate” është përshtatur nga romani horror “Delicate Condition” nga Danielle Valentine.

Foto: Getty Images

Ai ndjek historinë e Anna, një aktore e cila ka pasur trajtime të shumta IVF dhe fillon të bëhet paranojake që forcat misterioze po e pengojnë atë të mbetet shtatzënë, por askush – përfshirë burrin e saj – nuk e beson atë.

Ajo përfundimisht mbetet shtatzënë por dështon. Megjithatë, përkundër asaj që i thanë mjekët, ajo ende mund ta ndjejë fëmijën e saj duke u rritur dhe trupi i saj tregon shenja shtatzënie.

“Është në thelb një roman horror për shtatzëninë”, tha autori për Entertainment Weekly.

“Është një roman që eksploron jo vetëm tmerrin aktual fizik të asaj që është shtatzënia, teksa gratë po kalojnë shtatzëninë e tyre dhe simptomat që unë mendoj se ne si kulturë ende nuk i flasim për arsye të çuditshme”, thotë autorja.

Autorja shtoi se ishte më shumë e frymëzuar nga Alien sesa nga “Rosemary’s Baby” kur shkruante librin.

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” do të luajë personazhin Siobhan Walsh, së bashku me Emma Roberts si Anna Alcott dhe Cara Delevingne si Ivory.

Related posts

Taylor Swift shpallet ‘Personi i Vitit’ nga revista “Time”

D V

Julia Roberts tregon se ish-presidenti Barack Obama ka bashkëpunuar me regjisorin e filmit të saj të ri

D V

Madison Beer duket shumë tërheqëse me një fustan të shkurtë, në festën e “ELLE’s Women in Hollywood”

D V