Agjencia Zhurnal.mk.

Kim Kardashian dhe Tom Brady fotografohen në shoqëri të njëri-tjetrit, pas pretendimeve se flirtuan gjatë një feste në Hamptons

Kim Kardashian dhe Tom Brady u panë duke biseduar në festën e katërt të korrikut të miliarderit Michael Rubin në Hamptons.

DeuxMoi ka siguruar një foto të Tom dhe Kim duke shijuar një bisedë me njëri-tjetrin.

Tom, 45 vjeç, ka kurrizin nga kamera dhe Kim, 42-vjeçare, është kryesisht i fshehur prej tij, por veshjet në foto përputhen me rrobat që ata të dy kishin veshur në festën me të bardha, shkruan DailyMail.

Imazhet shërbejnë si konfirmim që të dy u takuan në eevnt edhe pse People pretendoi se ata nuk ishin të afërt.

Prej muajsh është përfolur se Kim dhe Tom janë interesuar për njëri-tjetrin.

Shumë yje u mblodhën në event prej 50 milionë dollarësh të Michael Rubin në Hamptons për The Glorious Fourth, duke përfshirë Leonardo DiCaprio, Kendall Jenner dhe Kylian Mbappe.

Çiftet e fuqishme të showbizit ishin gjithashtu pjesë e kësaj, nga Jennifer Lopez dhe Ben Affleck tek Beyonce dhe Jay-Z tek Justin dhe Hailey Bieber.

Kim, e cila ka tre divorce nën brezin e saj, dhe Tom, martesa e të cilit me Gisele Bündchen së fundmi u shpërbë, ishin gjithashtu në listën e të ftuarve.

Por, megjithëse të dy u panë duke u takuar me një sërë emrash të njohur, fillimisht u mendua se kishin pasur kontakte të pakta me njëri-tjetrin.

“Nuk e di pse ka të gjitha këto thashetheme për Brady dhe Kim Kardashian – ata mezi ndërvepruan fare”, tha një burim.

“Ai në fakt e kaloi mbrëmjen me Emily Ratajkowski – ata ishin bashkë shumicën e natës dhe dukeshin shumë komod”, zbuloi burimi.

Një burim i brendshëm i tha People se Kim dhe Tom “mezi folën në festë dhe mezi thanë as përshëndetje”, ndërsa një burim tjetër tha se të dy “përshëndetën shkurt kur ajo mbërriti në festë”.

Sipas një burimi të tretë të brendshëm, ndërkohë, Tom dhe Kim janë miq dhe kanë shumë respekt për njëri-tjetrin. Kim është shumë e përqendruar te fëmijët dhe bizneset e saj, dhe jo në një lidhje tani’.

Kim bëri kërkesë për divorc nga bashkëshorti i saj i tretë dhe i fundit Kanye në shkurt 2021 pas muajsh thashetheme se marrëdhënia e tyre ishte në prag të kolapsit.

Pas shpërbërjes së martesës së saj, Kim kaloi nëntë muaj romancë me yllin e “Saturday Night Live” Pete Davidson.

Tom dhe Gisele, ndërkohë, njoftuan divorcin e tyre tetorin e kaluar mes një stuhie raportesh se martesa ishte në krizë. 

Related posts

Falsifikimi, Luiz Ejlli rrezikon deri në 4 vite burg

Xh M

Gresa reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Xh M

Victoria Beckham thyen këmbën pas një stërvitje në palestër

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy