Agjencia Zhurnal.mk.

Kida sjell fotosesion atraktiv, mahnit me dukjen plot stil

Këngëtarja e njohur, Kida kujdeset që çdo herë të paraqitet unike dhe me stil.

 

Krijuesja e shumë hiteve nuk ka zhgënjyer as këtë herë, teksa solli një fotosesion të ri të cilin e postoi në llogarinë e saj në Insatgram.

Orhidea Latfi (emri i plotë) pozoi në një kostum me ngjyrë të gjelbër dhe dekolte të hapur dhe dorëza nga i njëjti model.

Foto: Kida/Instagram

Ndërsa këngëtarja dukej tërë shkëlqim teksa shihet me grim të theksuar dhe flokët bisht të vendosura lartë.

Foto: Kida/Instagram

Teksa dukej tejet atraktive Kida realizoi foto në një prapavijë të zezë, ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e fansave të saj të cilat ishin kryesisht pozitive.

Ndryshe, kujtojmë që Kida aktualisht mbetet e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Foto: Kida/Instagram

Këngëtarja gjithashtu po shijon suksesin e  albumit “Orchide” që e lansoi në fund të vitit 2021.

Foto: Kida/Instagram

Related posts

Nga vizita në Mal të Zi, Eni Koçi nuk mungoi me një fotografi krah partnerit Genc Prelvukajt

D V

Fansja i propozon martesë Yll Limanit në mes të koncertit, ky është reagimi epik i tij

Lea Muslija

Modelja kosovare shkëlqen në tapetin e kuq të “Venice Film Festival”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More