Agjencia Zhurnal.mk.

Kida paralajmëron projektin e ri muzikor, publikon një pjesë të këngës

Kida po vazhdon të shijojë suksesin e bashkëpunimit me Butrint Imerin dhe Ledri Vulën, “Dale”, këngë e cila ishte padyshim një hit i madh veror.

 

Pas këtij suksesi, këngëtarja ka paralajmëruar një tjetër projekt muzikor që mban titullin “Dinero”, teksa ka sjellë një pjesë të shkurtër të këngës përmes llogarisë së saj në Instagram.

Kënga e punuar nga producenti Mixey do të jetë projekti i dytë i albumit më të ri të artistes.

Foto: Kida/Instagram

“Kush është gati për ‘Dinero’, kënga e dytë e albumit”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e postim, teksa vjen joshëse dhe me shumë stil në dukje.

Foto: Kida/Instagram

Kujtojmë që aktualisht këngëtarja ndodhet në pushime, pas një sezoni të ngarkuar me koncerte. 

Related posts

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

D V

Morena Taraku merr vëmendje duke theksuar të pasmet në pozat e reja

D V

“Nëse don”, nga Loredana dhe Mozzik arrinë një milion dhe më shumë shikime në YouTube

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More